PRAXITY

PRAXITY, AISBL, a Global Allianceof Independent FirmsМета: Допомогти нашим компаніям-учасницям у пошуку найкращих рішень для досягнення цілей своїх клієнтів шляхом безперервної співпраці в рамках глобального альянсу незалежних фірм Praxity.

Позиція: Praxity однозначно розширює можливості компаній-учасниць як лідерів за успіх у світовому бізнесі.

Praxity цінує: Відносини. Інновації. Гнучкість. Якість.

Учасниці Praxity пропонують найкращі рішення для клієнтів, щоб досягти їх цілей за допомогою безперервної співпраці в рамках глобального альянсу провідних незалежних бізнес-радників.

Praxity – це інноваційний міжнародний альянс із понад 710 офісів найкращих незалежних фірм-учасниць. Разом вони діляться своїм комбінованим досвідом у стратегічних місцях по всьому світу, використовуючи високоіндивідуальні бізнес-рішення та глибоке регіональне розуміння – приводячи до видатних результатів та прибутку для клієнтів у понад 110 країнах.

Фірми-учасниці колективно є чемпіонами по бізнесу в усьому світі, з безкомпромісною, але спільною моделлю для вирівнювання та об’єднання амбітних компаній-однодумців. Незалежні експертні консультанти обираються з більш ніж 51 000 професіоналів – які безперебійно працюють у мультидисциплінарних командах через міжнародні кордони, щоб задовольнити кожну потребу клієнта.

Як альянс, фірми-учасниці розширюють конкурентні переваги, підтримуючи унікальні та різноманітні культури – щоб допомогти клієнтам розширити зростання бізнесу та реалізувати свій справжній глобальний потенціал.

 

Факти про Praxity

Нагороди Praxitу за підсумками щорічних оцінювань міжнародного профільного видання International Accounting Bulletin (IAB) за досягнення у сфері бухгалтерських послуг та особистий внесок у розвиток професійної галузі:

Такі перемоги – це підтвердження світового лідерства Альянсу Praxity та його фірм-учасниць з 103 країн, які не мають собі рівних у сфері надання послуг усім своїм ключовим партнерам.

Характеристика фірм-учасників Praxity:

  • Вагомість, потенціал та провідні позиції на стратегічних ринках у своєму регіоні (входить до 10-ти кращих фірм регіону чи країни).
  • Пропонує міжнародний рівень при наданні бухгалтерських послуг, послуг з надання впевненості, корпоративного фінансування та консультацій з оподаткування.
  • Розділяє позиції ділової взаємодії та спільні цінності; незалежність, доступність, ефективність, чесність, повага, прозорість та прагнення переважати.
  • Має експертний досвід робіт для підприємств різних галузей промисловості та секторів бізнесу.
  • Пропонує глибокі знання на локальному та міжнародному рівнях.
  • Несе колективну відповідальність за якісні професійні рішення та дотримання етичних норм.
  • Менеджмент вищого рівня приймає безпосередню участь у виконанні робіт для клієнтів.
  • Адекватні, практичні та індивідуально підготовлені рішення – спільна з іншими учасниками мета.

Саме за такими критеріями Київська Аудиторська Група була визнана учасницею Praxity.

Фірми-учасники обираються до Praxity завдяки їх структурній вагомості, потужностям, провідним позиціям та стратегічним ролям у відповідному географічному просторі. Здатність прикладати широкий досвід та знання місцевих особливостей є для них таким же ключовим критерієм, як і виконання зобов’язань по наданню практичних, індивідуально призначених та вчасно виконаних якісних послуг.

Усе це дозволяє альянсу Praxity бути лідером з-поміж учасників міжнародного ринку аудиторських послуг.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті Praxity.

 

Praxity, a global alliance of independent firms, enhances Kyiv Audit Group’s ability to serve the dynamic needs of multinational clients. Praxity is your gateway to tax, assurance and consulting services delivered by Participating Firms.
Praxity, AISBL, is a global alliance of independent firms. Organized as an international not-for-profit entity under Belgium law, Praxity has its administrative office in London. As an alliance, Praxity does not practice the profession of public accountancy or provide audit, tax, consulting or other professional services of any type to third parties. The alliance does not constitute a joint venture, partnership or network between participating firms. Because the alliance firms are independent, Praxity does not guarantee the services or the quality of services provided by participating firms.

TOP