Консалтинг

  • Консультації з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності
  • Консультації з питань оподаткування, у тому числі з організації податкового обліку та податкової звітності
  • Підготовка податкових декларацій про майновий стан і доходи
  • Консультації з питань організації та удосконалення системи внутрішнього контролю
  • Консультації з питань застосування інформаційних технологій
  • Консалтинг взаємовідносин з органами влади

“Консалтинг Лтд” 26 років займається наданням консалтингових послуг в області бухгалтерського обліку, оподаткування та податкового планування. Ми допоможемо знайти правильне рішення у складних ситуаціях. Наша компанія завжди готова прийти на допомогу Вашому бізнесу професійними порадами і консультаціями.

Бухгалтерські та податкові консультації – це прості і зрозумілі відповіді на всі Ваші питання у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Ви можете отримувати консультації, як в разовому порядку, так і на постійній основі (абонентське консультаційне обслуговування).

Коли необхідні податкові або бухгалтерські консультації. Якщо Ви не знаєте або не впевнені, як слід правильно застосовувати норми законодавства, і хочете уникнути проблем з податковими органами та контрагентами.

Результат. Ми підготуємо для Вас чітку і розгорнуту відповідь з будь-якого поставленого питання з посиланням на нормативні акти, арбітражну практику. Консультаційні послуги надаються в усній формі, а на письмові запити готуються відповіді консультантів у письмовій формі.

Податкове планування – консалтингові послуги з організації такої системи оподаткування, яка дозволить досягти максимального фінансового результату при мінімальних витратах.

Коли необхідно податкове планування?

При організації нового бізнесу або нового напрямку в бізнесі – потрібно обрати оптимальну систему оподаткування, організаційну форму і т.п.

Результат

В результаті робіт з планування ми дамо письмові рекомендації щодо вибору форми власності, системи оподаткування тощо.

Абонентське консультаційне обслуговування, консультування з питань бухгалтерського та податкового обліку протягом звітного періоду і забезпечує достовірність обліку і правильність визначення баз оподаткування, дозволяє запобігти переплату податків, а також небажані конфлікти з контролюючими органами і зайвих витрат по їх усуненню.

З питань, що стосуються вартості консультації з податкових та бухгалтерських питань Ви можете за наступними телефонами:

Т.: +38 044 290 58 56;

Моб.: +38 067 236 1798;

Моб.: +38 067 464 1474.

E-mail: consulting@consulting.ua або заповнити заявку на нашому сайті.

TOP